Muzyka dla ludzi

Muzyka od zawsze uczestniczy w naszym codziennym życiu. To ona umila smutniejsze dni, poprawia nam nastrój i pomaga wypocząć. Nic więc dziwnego, ze wiele osób stara się na tym zarobić trochę pieniędzy. Przecież trzeba wykorzystywać to, co ludzie pragną mieć, a skoro jesteśmy im to w stanie dać, to tym lepiej i dla nas i dla nich. Dlatego właśnie już od pewnego czasu myślimy nad założeniem własnej kapeli, która zajęłaby się dosyć spokojną muzyką. Idealną na odpoczynek, naukę, a do tego może czasami postaralibyśmy się o nieco ostrzejszy kawałek dla innych. Najpierw jednak trzeba zebrać osoby, które chciałby do nas dołączyć i razem z nami stworzyć coś niezwykłego. Przy tym zależy nam na dobrej zabawie, więc musimy naprawdę się postarać, by pragnienie pieniędzy nie przyćmiło nam naszego prawdziwego celu, którym jest dawanie ludziom prawdziwej radości. Sądzimy, że może się to udać. Potrzebujemy tylko odpowiednich ludzi, sprzętu i miejsca do ćwiczeń. I możemy zaczynać naszą niezwykła, muzyczną przygodę.