Muzyka od początku do końca

Już pierwsi ludzie postukując patykiem o różne elementy ich ówczesnego świata zauważyli, że w ten sposób wydobywają się różne dźwięki, które powodują w nich różne odczucia zauważyli także, że postukiwanie w odpowiedni sposób tworzy rytm ten rytm, który oni odkryli pozostaje z nami do dzisiaj.
Gdy człowiek poznał tajniki rytmu zaczął wykrzykiwać rożne słowa w takt do melodii i stworzył w ten sposób pierwsze utwory.
W obecnych czasach tworzone są najrozmaitsze utwory, które tak wpadają nam w podświadomość że nie możemy się ich pozbyć z naszej głowy. Prawie zawsze do utworów znanych artystów tworzone są teledyski aby jeszcze bardziej przyciągnąć widzów/słuchaczy razem z wrażeniami słuchowymi przenosimy się w świat z teledysku. Aby utwór skomponował się razem z teledyskiem jest on odzwierciedlany w taki sposób żeby słowa z tekstu były jak najdokładniej zobrazowane co również jak najbardziej ma swoją moc w przyciąganiu słuchaczy.
Muzyka jest z nami od początków i na pewno nie opuści nas do końca ludzkości zawsze będzie wszystkich motywowała i uspokajała co pozwoli sprawniej tworzyć. naszą przyszłość.

1 Response

  1. Ola pisze:

    Jest coś magicznego w muzyce, co wprawia w dobry nastrój

Dodaj komentarz